Excel’e dair güzel bir video

Merhaba sevgili yazılımperver dostlarım. Bu aralar bazı eve tadilat işleri nedeniyle, sitem ile çok ilgilenemedim. Bu sebeple affınıza sığınıyorum. Ama gördüğünüz üzere çok da uzak da kalamadım 🙂

Vuslatımızı bir video paylaşımı ile yapayım istedim. Bu videonun konusu da Excel kullanımı.

Eminim bir çoğunuz, Excel’i oldukça sık kullanıyorsunuzdur, en azından benim için durum böyle. Biraz derinlemesine, öğrenmeye kalktığınızda da, bir derya ile karşılaşıyorsunuz.

Neyse sadede gelelim. Aşağıda paylaştığım video içerisinde, excel kullanırken sizler için de oldukça faydalı olduğunu düşündüğüm bir çok husus mevcut. Ama baştan da uyarayım, konuşma öyle alışa geldiğiniz konuşmalardan değil. Eminim başlık da (“You Suck at Excel with Joel Spolsky”) sizde bu yönde bir intiba bırakmıştır 😀 Ama korkmayın ve konuşmayı sonuna kadar dinleyin lütfen. Joel, daha önce excel ekibinde de görev almış biri olarak bir çok kabiliyetin arka planını sizlere aktarıyor olacak.

Daha önce bir çok yazımda da kendisine ve sitesine atıfta bulunmuştum. Merak edenler için https://www.joelonsoftware.com/ adresine bir göz atmalarını öneririm.

İyi seyirler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.